יעל אוספובט

יועצת קריירה ויועצת ארגונית

נעים להכיר, שמי יעל אוספובט ובעשור האחרון אני מלווה מנהלים ועובדים להגשמת הפוטנציאל המקצועי שלהם. אני עוסקת בייעוץ קריירה, ייעוץ ארגוני בדגש על ליווי מנהלים ובניית תהליכי משאבי אנוש, ובגיוס ממוקד (outsourcing) ברשתות חברתיות (LinkedIn, Facebook, Meetup, Silo ועוד ועוד).

את Prelude ייעוץ לניהול וקריירה הקמתי בעזרתן הנדיבה של הרשתות החברתיות. הכל התחיל עם קריאת מודעות דרושים… בעיתון (כן, היו זמנים…) והמשיך עם ספר הדרכה בחיפוש עבודה שכתבתי עם שותף- מחפש עבודה, אימון מחפשי עבודה, הנחיית סדנאות בנושא ייעוד ומימוש עצמי, וכבר ב- 2013 פיתחתי גישת ייעוץ ממוקדת ויעילה- ויחד עם זאת רב- תחומית ורב- תרבותית.
אני מאמינה שייעוץ טוב הוא עניין של ניתוח מעמיק ופתרון יצירתי.

מתמחה בייעוץ קריירה למהנדסים (תוכנה, חומרה, ביו- טכנולוגיה וכימיה, הנדסה אזרחית ועוד) ומנהלים בכירים. אני דוברת ה’השפה’ ההנדסית (מסתבר שמוסיקה והנדסה עדיין קרובים מתמיד), ומה שחשוב יותר- מבינה לעומק את מהות התפקידים ואופן העבודה ומקשרת את האופי של הארגון שדורש התמקצועות ובמקביל התפתחות וגדילה ניהולית.  הייעוץ הארגוני השתלב בהדרגה בעשייה, עם אימון וליווי מנהלים שביקשו להבין יותר את הפוליטיקה בארגון שלהם. אחר כך נכנסתי לבניית תהליכי גיוס והערכה בארגונים.  הרשתות החברתיות פרצו לחיי המקצועיים כבר ב- 2008, ומאז אני שם. מנחה סדנאות למחפשי עבודה ולמגייסים, בקרוב הקורסים האינטרנטיים.

"