יורם ליכטנשטיין

עו"ד כבר מעל 20 שנה, יו"ר ועדת הקניין הרוחני הארצית בלשכה, מרצה ומתמחה במשפט מסחרי עם דגש על תחום האינטרנט, דיגיטל וקניין רוחני.

עורך הדין יורם ליכטנשטיין הוא אחד מעורכי הדין הבודדים בישראל אשר הוא מוסמך הגנת מידע והגנת הפרטיות לפי הדין באירופה (ANSI-accredited Certified Information Privacy Professional/Europe (CIPP/E) והוא חבר בארגון הבינלאומי למומחי פרטיות, ה-International Association of Privacy Professionals – IAPP.

סרטיפיקצית ה-CIPP/E הינה הסטנדרט העולמי (והראשון) המוכר ומוערך ברחבי העולם בתחום הסמכת מומחי הגנת מידע ופרטיות משפטיים לפי הדין באירופה. ההסמכה מוענקת על ידי ארגון ה-IAPP, הארגון העולמי המוביל בתחום מומחי הגנת מידע ופרטיות. ההסמכה הותאמה ספציפית לדיני האיחוד האירופי ולרגולציית ה-GDPR, לחקיקת הגנת המידע ביבשת ובמדינות השונות, למודל האכיפה האירופי של הגנת המידע והפרטיות ולציות והתאמה של עסקים לרגולציה האירופית.

עו"ד ליכטנשטיין הוא גם חבר בארגון ה-IAPP, ה-International Association of Privacy Professionals, שהוא הארגון הבינלאומי המוביל בתחומי הגנת הפרטיות. ארגון ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 2000 ומקדם את תעשיית מומחי הפרטיות והגנת המידע ברחבי העולם.

עורך הדין יורם ליכטנשטיין מכהן כבר מספר שנים כיושב הראש של ועדת הקניין הרוחני הארצית של לשכת עורכי הדין, על כל הנובע מכך ובעבר היה חבר בועדות הקניין הרוחני והאינטרנט של הלשכה.

"