מקס פרידמן

מומחה בבניית קהילות לעסקים כחלק מהאסטרטגיה השיווקית לקידום המותג

סיימתי לימודי הנדסת תעשייה וניהול באוניברסיטה ועבדתי מספר שנים בתור מנהל קמפיינים במשרדי פרסום שונים ברחבי הארץ. צברתי ידע טכנולוגי רב שהגיע מהבית ומהלימודים אבל לא ידע פיננסי. התחלתי להשקיע (בין היתר) בנדל"ן בחו"ל, זיהיתי הזדמנות והלכתי עליה. שם התחיל החינוך הפיננסי האישי שלי.

תוך כדי תהליך ההשקעה לא הצלחתי למצוא מקור טוב ואמין שאפשר להיוועץ בו בנושא ההשקעות, ואחרי שלא מצאתי מקורות ראויים, החלטתי להקים מקור כזה בעצמי – בו נוכל אני ומתענייני השקעות נדל"ן אחרים לשתף מידע ולהתייעץ אחד עם השני ועם משקיעים מנוסים. בעצם להעזר בחוכמת ההמונים, מה שהפך עם הזמן לקהילה של ממש.

עד מהרה הבנתי שהבעיה בתחום ההשקעות באופן כללי היא מאוד שכיחה, וכי יש כמוני עוד רבים אשר מעוניינים במרחב אינפורמטיבי שיוכל להעניק להם תמיכה ועצה.

ולכן, החלטתי לפתח את ניהול הקהילה למקומות נוספים, במטרה לקדם עוד מרחבים אינפורמטיביים דומים. כיום אני מלווה בעלי עסקים מתחום ההשקעות והפיננסים בבניית קהילות כחלק מהאסטרטגיה השיווקית לקידום העסק.

אני מעביר הרצאות וראיונות על ניהול קהילות דיגיטליות, העוסקים בין היתר בתהליך בניית הקהילה, יצירת מעורבות, מודלים עסקיים, ובניית קהילת לקוחות עבור בעלי עסקים.

"

התחרות היחידה שלי היא מול עצמי הטוב ביותר, מה שהופך את התחרות מול אחרים ללא רלוונטית