מירה דרורי

מומחית ליצירת קשרים באמצעות לינקדאין

אני מומחית ליצירת קשרים באמצעות לינקדאין.

אני יוצרת פרופילים ודפי חברה ממותגים ומושכים, יוזמת יצירת לידים איכותיים, דרך יצירת קשרים איכותיים עם עמיתים עסקיים וחיבור ללקוחות חדשים, מעבירה הדרכות אונליין 1:1 וקבוצתיות ועושה פרסום ממומן בלינקדאין.

הניסיון שלי כולל עבודה עם מומחים בתחום הפיננסי, איכות הסביבה, ייעוץ ארגוני, חברות תיירות, צלמים תעשייתיים, חברות תוכנה, יועצים ואסטרטגים לעסקים, משרדי עו"ד, מפעלי ייצור ומן הצד השני גם עם אנשים שרוצים לשדרג את הפרופיל שלהם לצורך חיפוש עבודה לקידום הקריירה.

אני עוברת כברת דרך עם האנשים אותם אני מלווה, מפזרת עבורם את הערפל ומייצרת נוכחות מדויקת ובהירה של המסרים, מסייעת להבליט את הייחודיות של אותו עסק או חברה ומתאימה את הפעילות לקהל הלקוחות הפוטנציאלי.

שנים רבות עבדתי כעצמאית. למעלה מ- 15 שנה ניהלתי עסק בתחום היבוא והפעלתי רשת של חנויות ומכרתי ברשת האינטרנטית בפלטפורמות שונות. למעשה, כל חיי נסובים סביב עולם העסקים בכלל והעולם הדיגיטלי בפרט.

בשנים האחרונות ראיתי שהאהבה שלי לעזור לבעלי עסקים בפורמט הדיגיטלי מניבה עבורם פירות משמעותיים והתחלתי ללמוד מהמומחים המובילים בעולם והפכתי למומחית בלינקדאין בעצמי. אני ממשיכה לעקוב אחר מובילים בנושא בעולם על מנת לשמור על עדכניות ולהיות מעורה בחידושים.

"

אנשים עושים עסקים עם אנשים שהם מכירים, נותנים בהם אמון וסומכים עליהם