רונן מונוסביץ

שותף במשרד עו"ד חורב מונוסביץ איזרדל שפירא ושות'. המשרד הינו משרד בוטיק מוביל בתחומי ההייטק, התאגידים והמסחרי.

רונן מוביל אינספור עסקאות מורכבות בהיקפים גדולים, לרבות ההיבטים של המשא והמתן, ניסוח המסמכים ובדיקות הנאותות בהן, לסיום מוצלח. רונן נחשב למומחה בייצוג חברות הזנק, חברות טכנולוגיה, משקיעים ממגוון סוגים ושחקנים אחרים בתחום ההייטק, בהקשר של כל האספקטים של דיני החברות, משפט מסחרי, דיני עבודה מימון חברות ומיזוגים ורכישות.

אתה יודע שעתיד הרעיון הנהדר שלך תלוי לא רק ביכולות המו"פ שלך, אלא אף על היכולת שלך להתמודד בעולם ההייטק העכשווי באמצעות בניה נכונה של האסטרטגיה, התשתית המשפטית, יכולות הגיוס, יכולות להתמודד עם גופים גדולים, קשרי החברה בקהילה שבתחומך והיכולת לקבל את ההחלטות הנכונות לאורך כל הדרך. אני רוצה לתת לסטרטאפ שלך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח וזה מתחיל כבר בהחלטות הראשונות שלך.

אני חי את עולם ההייטק הישראלי מזה שנים רבות ומטרתי היא לספק לכל יזם שמעוניין בכך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח. אני מקווה שזה אף יתרום להמשך הצמיחה וההצלחה של ההייטק בישראל, אשר עבורי הוא העולם המרתק, המרגש והמתוחכם ביותר שיכול להיות. כמי שמכיר אינטימית גופים גדולים, פיתחתי, בהתבסס על ניסיוני האישי והניסיון של אינספור סטרטאפים שעבדו איתי לאורך השנים, שיטת עבודה ייחודית, אשר תסייע לך בכל האתגרים כסטרטאפ. בבסיס השיטה עומד ה-Advisory Board, המורכב מיזמים, משקיעים, מומחים ומקצוענים מובילים, אשר משתפים פעולה עם משרדי דרך קבע.

"

"המטרה שלי היא להעניק לכל יזם שמעוניין בכך את הסיכוי הטוב ביותר להצליח".