נח גילאור

מאמן, מטפל והבעלים של “דרכים” אימון משנה קריירה.

אני נח גילאור, מאמן ומטפל והבעלים של “דרכים” אימון משנה קריירה. אני עובד עם אנשים על בחירה, תכנון, ושינוי קריירה, שינוי מקום עבודה, פתיחת עסק והפיכה לעצמאי.

כמו כן אני מכין אנשים לראיון עבודה ומוצא להם דרכים יצירתיות לחיפוש עבודה.

אני מאמין שכל אדם צריך לעבוד במקום שכיף לו להגיע אליו בבוקר, ואני מסייע לאנשים לפלס דרך אל הייעוד שלהם, לחזור לחלום, לנווט את הקריירה שלהם מחדש. מהניסיון שלי, יש יותר מדרך אחת לעשות כל דבר, ואני מסייע ללקוחות שלי לראות שבכל מצב בקריירה יש אפשרויות בחירה, שהם לא חייבים להישאר תקועים בעבודות שלא מתאימות להם.

סגנון האימון שלי משלב הסתכלות פנימה ובחינת ההתנהלות הפנימית יחד עם ראייה מעשית שמביאה לתוצאות משמעותיות. לכן הוא פורץ גבולות ומשחרר תקיעויות.

גם בקריירה שלי, כשראיתי שאני לא נהנה מספיק (או לא נהנה בכלל), עברתי ליעד הבא. המשכתי לחפש עד אשר הגעתי למקום שהוא הכי נכון לי, מקום שבו כמעט לא הרגשתי שאני עובד. עסקתי מעל 10 שנים בחברות הייטק וארגונים שונים בתפקידי הדרכה ארגונית, פיתוח מערכי הדרכה, ניהול הדרכה, בדיקות תוכנה ותכנות. לפני מספר שנים, קיבלתי החלטה שהמשכורת היפה והתנאים הנוחים, אינם מהווים תחליף לעשייה משמעותית ומספקת, אותה אני מוצא בעולם האימון.

"

"שים לב למחשבות שלך, הן הופכות להיות מילים, שים לב למילים שלך, הן הופכות להיות מעשים, שים לב למעשים שלך, הם הופכים להיות הרגלים, שים לב להרגלים שלך, הם הופכים להיות אופי, שים לב לאופי שלך, הוא הופך להיות גורל…"
מהטמה גאנדי