נטע פיטקובסקי

מומחית ומטפלת בהומאופתיה קלאסית

איך נעשיתי הומאופתית? את תחילת דרכי המקצועית עשיתי דווקא במגזר הממשלתי, אחרי שסיימתי תואר ראשון בהצטיינות במדעי המדינה ויחב"ל באוניברסיטה העברית, השתבצתי למשרד רוה"מ. חלומי היה להיעשות שגרירה, אך במרוצת הזמן הבנתי שזה אינו הייעוד האמיתי שלי.

תקופה ארוכה סבלתי ממיגרנות קשות ובמסגרת הפתרונות הגעתי להומאופתיה, נרפאתי והסתקרנתי. גיליתי רפואה עוצמתית ומסתורית שנוגעת בפסיכולוגיה, בוטניקה, ביולוגיה, זואולוגיה וכימיה.

נרשמתי ולמדתי ארבע שנים במכללה למנהל, הלל יפה, ואסף הרופא והוספתי עוד שש שנים בבית המרקחת הוותיק והמצוין הומגליל, במסגרת זאת נחשפתי להמוני אנשים על בסיס יומי ולמקרים מעניינים ומאתגרים. כיום אני עובדת בשתי הקליניקות שלי – רעננה ופרדס חנה וחברה מן המניין באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.

הומאופתיה, מעבר להיותה רפואה יעילה, אפקטיבית וחכמה, מחייבת תשומת לב לפרטים, לימוד והתעדכנות, אחריות לבריאות פיזית ונפשית, עירנות, סבלנות והקשבה. כל אילו הם ערכים בהם אני מנסה לדבוק בעצמי ולהנחיל ליקיריי ומטופליי.

כך, בסופו של דבר נעשיתי שגרירה, של ההומאופתיה הקלאסית, אשר שינתה את חיי מקצה לקצה ומעבר להיותה המקצוע בו אני עוסקת רוב שעות היממה, היא גם הייעוד שלי. אני היום מבינה שהיא הרפואה האמיתית, חוצת גבולות, משנה גורלות וזו איננה הגזמה

"

מאמינה שכל אחד מאיתנו יכול לרפא את עצמו בתשומת לב לצרכים של הגוף הפרטי שלו במודעות, בהקשבה ובעזרת רפואה הומיאופתית שמבחינתי אמורה ללווות כל אחד ואחד מאיתנו עד סוף חייו.